Sposoby na cellulit

Okej, lato latem, a cellulit sam nie zniknie. Na szczęście jest kilka opcji do wykorzystania, tylko musisz uzbroić się w cierpliwość – metod jest wiele, a cellulit to cwana bestia, może minąć trochę czasu zanim trafisz na „Twój” zabieg,

Ale po kolei.

Zawsze powtarzam, że zanim zaczniemy kurację antycellulitową to spróbujmy przestraszyć przeciwnika BOA. Co to jest BOA? To drenaż limfatyczny, specjalnym medycznym sprzętem, który w sposób mocny, lecz bezpieczny pozwoli nam pozbyć się nadmiaru wody w nogach. Zabieg to sama przyjemność – 40 minut leżenia przy akompaniamencie relaksacyjnej muzyki. Od razu po zabiegu czujesz się lżejsza, znika napięcie i… ucieka woda! Dlatego pamiętaj, by dużo pić, by się nie odwodnić.

OK, a co jak to nie woda przeszkadza Ci w pozbyciu się cellulitu?

Kolejnym najczęściej wybieranym krokiem jest endermologia – masaż takim jakby odkurzaczem, ze specjalną głowicą – tu doznania są już mocniejsze, ale nadal można to uznać za przyjemność. Masaż wykonuje się w specjalnym kombinezonie – takiej rajstopie na całe ciało, co pozwoli nam ograniczyć tarcie i eliminuje siniaki (jakie występują np. przy bańce). BHS – bo tak nazywa się zabieg w naszym Spa – modeluje i pozwala „uwolnić” komórki tłuszczowe, i tak – wspomaga odchudzanie!

Okej, a jak masz popękane naczynka? Zazwyczaj sama oceniam, czy nogi „nadają” się do BHSa, czy nie, ale mamy jeszcze kilka asów w rękawie.

Elektroporacja połączona z ultradźwiękami jest dobrym rozwiązaniem, jeśli masz mało czasu. Tak wiem – zawiła nazwa, ale w dużym skrócie: prąd (który jest ledwo wyczuwalny) tworzy w skórze tzw. kanaliki, a ultradźwięki wpychają przez nie substancje aktywne, dzięki czemu trafiają one głębiej i lepiej penetrują skórę i tkankę podskórną. Skuteczne? Bardzo.

W naszej ofercie mamy również wiele terapii łączonych – BOA + okłady z błota, czy karboksyterapię jako wspomożenie innych zabiegów, ale to ustalam na samym początku. Na cellulit trzeba spojrzeć jak na próbowanie toru weselnego – spróbować kilku cukierni, kilku smaków, by wybrać ten jedyny.

I po raz kolejny – zapraszamy na konsultację – jak spojrzę to doradzę.

Pozdrawiam,

Kasia i zespół Moments

sposoby na cellulit