Klaudia Bonisławska

Jestem absolwentką wydziału chemii UG ze specjalnością chemia kosmetyków . Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów żaden kosmetyk nie ma przede mną tajemnic. Kosmetyka jest moją wielką pasją. Do zabiegów podchodzę w sposób indywidualny dla każdego klienta. Cechuje mnie staranność i sumienność, a szeroki uśmiech i szczere oddanie to moja wizytówka!

Marika Miler

Z wykształcenia  jestem kosmetologiem. Od ponad trzech lat zajmuje się mikropigmentacja medyczną tj.pigmentacją ust, brwi i powiek. w makijażu permanentnym najważniejszy dla mnie jest subtelny wygląd wykonanego zabiegu, który ma za zadanie podkreślić urodę klientki i wydobyć naturalne piękno. w swojej ofercie także proponuje rozwiązania dla mężczyzn z rekonstrukcji łuku brwiowego. zajmuję się również mikropigmentacją medyczną czyli rekonstrukcją brodawek po mastektomii piersi. zapraszam do przeczytania wywiadu w którym opowiadam o moim podejściu do makijażu permanentnego (link).

kiwi_20160715_131816 kiwi_20161127_164143 kiwi_20161127_164619 kiwi_20161202_142934 kiwi_20161202_143042

 

ABC wizyty w SPA

„ – Dzień dobry, Moments Day Spa, Daria przy telefonie – słucham.

– Dzień dobry,  jestem do Państwa umówiona na wtorek na masaż. Dzwonię, aby zapytać jak mam się przygotować?”…

Takich telefonów odbieram naprawdę dużo. Poniższy wpis pomoże Tobie przygotować się  do wizyty w spa.

Continue reading „ABC wizyty w SPA”

Wiosenne porządki w kosmetyczce

Wiosna ruszyła bez ostrzeżenia. No i co teraz? Tutaj słońce, spacerki, a skóra szara i zmęczona. Już nie wspominając, że kosmetyczka pęka w szwach od zimowych produktów, kremów ochronnych i innych tłustawych specyfików. No i co teraz? Od czego zacząć? Co warto zrobić? OK, usiądź spokojnie – weź dwa wdechy i… do dzieła. Zacznij od przetrząśnięcia kosmetyków pielęgnacyjnych.

Continue reading „Wiosenne porządki w kosmetyczce”