ABC wizyty w SPA

„ – Dzień dobry, Moments Day Spa, Daria przy telefonie – słucham.

– Dzień dobry,  jestem do Państwa umówiona na wtorek na masaż. Dzwonię, aby zapytać jak mam się przygotować?”…

Takich telefonów odbieram naprawdę dużo. Poniższy wpis pomoże Tobie przygotować się  do wizyty w spa.

  1. Zastanów się nad tym po co przychodzisz do spa. Oczywiście – przychodzisz na masaż, na zabieg na twarz, pedicure… lecz tak naprawdę pomyśl o tym jak o głębokim relaksie. Przychodzę do Moments Day Spa, żeby się odprężyć, wyciszyć, odpocząć… wtedy i tylko wtedy nasze Terapeutki będą mogły stworzyć dla Ciebie prawdziwie kojącą sesję spa.
  2. Przyjdź 5 minut wcześniej. To Twój czas. Przyjdź te kilka minut wcześniej by móc w spokoju się przebrać w szlafrok, odświeżyć się, czy napić aromatycznej herbaty. Te parę dodatkowych minut pomoże Ci zapomnieć o zegarku w kieszeni i poświęcić sobie nasz czas.
  3. Nie bój się rozmawiać. To bardzo ważne, aby przekazać terapeutce rzetelne informacje na temat Twojego stanu zdrowia, lecz także otwarcie mówić o swoich odczuciach, co do zabiegu. To Twój zabieg. Ma on Tobie sprawić przyjemność. Mówiąc nam otwarcie o odczuciach pomożesz osiągnąć cele terapeutyczne i relaksacyjne.

Obiecałam ABC, ale muszę jeszcze wspomnieć o kilku technicznych aspektach, które ułatwią Ci czerpanie radości z wizyty u nas:

  • Podczas wizyty do Twojej dyspozycji będzie szafka w szatni, gdzie będziesz mogła zostawić swoje rzeczy, a także skorzystać z kapci jednorazowych, szlafroka, bielizny zabiegowej. Ponadto na Twoją prośbę udostępnimy Ci żel pod prysznic, szampon, odżywkę i suszarkę do włosów.
  • Czekać na Ciebie będzie herbata, oraz woda. Oczywiście, jeśli masz ochotę poproś o kawę.
  • Do Moments Day Spa należy pięć miejsc parkingowych. Zadbamy o to by choć jedno miejsce było zarezerwowane dla Ciebie na czas wizyty.
  • W recepcji można płacić za usługi kartą.
  • Ponadto w naszym SPA możesz zakupić kosmetyki (jako przedłużenie terapii profesjonalnej), a także bon upominkowy, by kogoś bliskiego również obdarować relaksującą sesją w Moments Day Spa.

 

Czekam na Ciebie, Daria i zespół Moments Day Spa.

I222mage