Kupon upominkowy

Zapraszamy do zakupu bonów upominkowych. Oferowane przez MOMENTS DAY SPA bony to oryginalny pomysł na prezent. Osoba nim obdarowana spędzi niezapomniane chwile odprężenia i odnowy pod opieką naszego wykwalifikowanego personelu.

Rodzaje bonów upominkowych:

zabiegowe – na konkretne zabiegi znajdujące się w naszej ofercie bez wskazania ceny;

kwotowe – osoba obdarowana ma możliwość dokonanie wyboru zabiegu, z którego chce skorzystać lub zakupić kosmetyk z oferty spa.

Bon upominkowy można zamówić pod numerem telefonu 794 401 721, odebrać w salonie, a na specjalne życzenie możemy wysłać go pocztą na wskazany adres, lub też przesłać drogą elektroniczną.


 

koperta_sw        pudelko_sw       pudelko_sw_2

Zapraszamy po prezenty do Moments Day Spa.

Regulamin:

  1. Bony upominkowe upoważniają do skorzystania z usług lub zakupu produktów w Moments Day Spa zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego bonu, z wyłączeniem zabiegów medycyny estetycznej.
  2. Osoba obdarowana bonem upominkowym zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty osobiście lub telefonicznie.
  3. Bon upominkowy należy okazać w recepcji przed rozpoczęciem zabiegu.
  4. Każdy bon upominkowy powinien być wykorzystany w terminie wskazanym w zaproszeniu.
  5. Zakupione bony upominkowe nie podlegają zwrotowi i nie mogą być wymienione na gotówkę. Nie ma również możliwości wydania reszty w gotówce w przypadku kiedy wartość wykonanej usługi jest niższa od wartości bonu upominkowego.
  6. Istnieje możliwość wymiany zabiegu wymienionego w zakupionym bonie upominkowym na inny zabieg o takiej samej wartości lub dopłaty do bonu w przypadku kiedy wartość wykonywanych zabiegów jest wyższa od wartości bonu upominkowego.
  7. Bony upominkowe nie łączą się z promocjami i rabatami.
  8. Moments Day Spa nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie lub zniszczenie bonu upominkowego. Nie ma też możliwości wystawienia duplikatu.
  9. W przypadku sytuacji nieujętych w niniejszym Regulaminie decyzję podejmuje właściciel Moments Day Spa.
  10. Kupujący bon upominkowy akceptuje niniejszy REGULAMIN.