Masaż dla dwojga

Masaż dla dwojga Gdańsk

Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Masaż dla dwojga wykonywany w naszym Spa w Gdańsku, wprowadzi nutkę niesamowitej ekstrawagancji do Waszego związku. Ta oryginalna forma wspólnego spędzania czasu to doskonały sposób na wspólne pielęgnowanie miłości.

Zapraszamy wszystkie pary na odprężający zabieg wykonywany przez profesjonalnych masażystów. Jednocześnie masowane są dwie osoby, co pozwala wspólnie celebrować tę wspaniałą chwilę przyjemności.

Kameralne otoczenie, kojąca muzyka i moc zapachów pobudzą zmysły podczas wspaniałego masażu dla dwojga. W naszym Spa, którego siedzibą jest Gdańsk, zadbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

KAŻDY MASAŻ I ZABIEG NA CIAŁO Z NASZEJ OFERTY MOŻE BYĆ WYKONYWANY W WERSJI „DLA DWOJGA”. Wybierz swój ulubiony masaż i zaproś bliską Ci osobę na miłe chwile.

UWAGA!

Ze względu na duże zainteresowanie masażami i pakietami dla dwojga prosimy po dokonaniu rezerwacji w ciągu 24h dokonać wpłaty zaliczki w kwocie 100 zł (osobiście lub na nr konta: BGŻ BNP Paribas 59 1600 1459 1840 0795 1000 0001). Bez dokonania zaliczki rezerwacja będzie unieważniona.