O nas

Moments Day Spa – chwila luksusu na codzień.

MOMENTS DAY SPA to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach dbających o wygląd, świadomych swoich potrzeb, pragnących momentu relaksu i odprężenia.
Nasze Day Spa jest swoistą fuzją między zdobyczami nowoczesnej kosmetologii a powiewem orientu.

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz specjalistycznych, przeprowadzanych na innowacyjnych urządzeniach, które skutecznie redukują procesy starzenia się skóry, a także modelują sylwetkę; rytuały orientalne sprawią, że nasi Goście poczują się zregenerowani i zrelaksowani. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel gwarantuje profesjonalne wykonanie wszystkich zabiegów, odprężenie dla ciała i umysłu.

Pozwól nam zaopiekować się Tobą, poświęć sobie nasz czas !

Skorzystaj z oferty Moments Day Spa – to jest Twoja chwila, Twój MOMENT !

 


NASZA OFERTA W PIGUŁCE:

klasyczne zabiegi na twarz, masaże lecznicze, zabiegi na ciało i na twarz z użyciem nowoczesnych urządzeń, podstawowe, drobne  zabiegi na twarz, relaksujące zabiegi na ciało, wyszczuplające zabiegi na ciało, kinezjotejping, masaże orientalne, masaże klasyczne, masaże z zakresu spa&wellness, manicure klasyczny, pedicure klasyczny i w wersji spa, karboksyterapia, mezoterapia igłowa, medycyna estetyczna, endermomasaż, drenaż limfatyczny, makijaż permanentny, usuwanie znamion, brodawek i naczynek…

…i wiele innych.