A7401531

„- Dzień dobry,  jestem do Państwa umówiona na wtorek na masaż. Dzwonię, aby zapytać jak mam się przygotować?”…

Takich telefonów odbieramy naprawdę dużo. Poniższy wpis pomoże Ci przygotować się  do wizyty w spa.

 1. Zastanów się nad tym po co przychodzisz do spa.
  Oczywiście – przychodzisz na masaż, na zabieg na twarz, pedicure… lecz tak naprawdę pomyśl o tym jak o głębokim relaksie. Przychodzę do Moments Day Spa, żeby się odprężyć, wyciszyć, odpocząć… wtedy i tylko wtedy nasze Terapeutki będą mogły stworzyć dla Ciebie prawdziwie kojącą sesję spa.
 2. Przyjdź 5 minut wcześniej.
  To Twój czas. Przyjdź te kilka minut wcześniej by móc w spokoju się przebrać w szlafrok, odświeżyć się. Te parę dodatkowych minut pomoże Ci zapomnieć o zegarku w kieszeni i poświęcić sobie nasz czas.
 3. Nie bój się rozmawiać.
  To bardzo ważne, aby przekazać terapeutce rzetelne informacje na temat Twojego stanu zdrowia, lecz także otwarcie mówić o swoich odczuciach, co do zabiegu. To Twój zabieg. Ma on Tobie sprawić przyjemność. Mówiąc nam otwarcie o odczuciach pomożesz osiągnąć cele terapeutyczne i relaksacyjne.

Obiecałysmy ABC, ale muszę jeszcze wspomnieć o kilku technicznych aspektach, które ułatwią Ci czerpanie radości z wizyty u nas:

 • Podczas wizyty do Twojej dyspozycji będzie szafka w szatni, gdzie będziesz mogła zostawić swoje rzeczy, a także skorzystać z kapci jednorazowych, szlafroka, bielizny zabiegowej.
 • Przyjdź 5-10 minut wcześniej by móc w spokoju się przebrać w szlafrok, odświeżyć się, oraz wypełnić kartę klienta.
 • Do Moments Day Spa należą 3 oznakowane miejsca parkingowe. Znajdują się naprzeciwko drzwi wejściowych do salonu.
 • W recepcji można płacić za usługi kartą.
 • Ponadto w naszym SPA możesz zakupić kosmetyki (jako przedłużenie terapii profesjonalnej), a także bon upominkowy, by kogoś bliskiego również obdarować relaksującą sesją w Moments Day Spa.

Czekamy na Ciebie,
zespół Moments Day Spa.

Close Menu
×

Koszyk