zdjecie

Chcąc odwdzięczyć się naszym klientom za zaufanie i tak liczne korzystanie z naszych usług zakładamy klub Moments Day Spa.

Poniżej zamieszczamy regulamin klubu, w którym szczegółowo omawiamy zasady jego działania! Zapraszamy do dołączenia!

Regulamin Klubu Moments Day Spa Daria Pawłowska

 1. Siedziba firmy Moments Day Spa Daria Pawłowska zwanym dalej „MDS” ze stroną internetową www.momentsdayspa.pl oraz siedzibą w Gdańsku, ul. Myśliwska 33/102, 80-283 Gdańsk czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00, soboty 9:00-15:00.
 2. Aby przystąpić do Kluby Moments Day Spa należy posiadać wypełnioną kartę konsultacyjną oraz zdeklarować się podczas płatności do przystąpienia do Klubu MDS. Klient otrzymuje karnet, na którym zbiera pieczątki po wykonanych zabiegach wraz z datami wizyt.
 3. Klient otrzymuje karnet, w którym będzie zbierał pieczątki za wykonane zabiegi. Karnet ważny jest 6 miesięcy od pierwszego zabiegu.
 4. Pieczątkę otrzymuje się od wydanej kwoty. Minimalna kwota to 300 zł za 1 pieczątkę.
 5. Po zebraniu 5-ciu pieczątek Klient ma możliwość wybrania nagrody z gazetki.
 6. Gazetki z nagrodami dostępne są w salonie MDS oraz na stronie internetowej. Salon MDS zastrzega sobie prawo do zmiany nagród co 3 miesiące.
 7. Wybraną nagrodę Klient może zrealizować w salonie MDS w czasie ważności karnetu oraz odebrać może wyłącznie poprzez oddanie wykorzystanego karnetu.
 8. Po wykorzystaniu karnetu Klient może ponownie zbierać pieczątki otrzymując nowy karnet.
 9. Salon MDS zachowuje prawo do odwołania wizyty oraz ustalenia z klientem nowej daty na wykonanie zabiegu. 
 10. Klient zobowiązany jest przed wykonaniem zabiegu poinformować pracownika MDS o chorobach, przyjmowanych lekach oraz suplementach diety, alergiach, zastawkach, ciąży, rozruszniku serca, protezach, pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu, wykonanych zabiegach domowych  lub w innym salonie. Klient ma obowiązek zastosowania zaleceń po zabiegowych zgodnych z instrukcją przekazaną przez terapeutę. MDS nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu oraz brak efektów, jeżeli Klient nie stosował się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.
 11. Reklamacje zabiegowe można zgłaszać do 48h po wykonanym zabiegu w MDS telefoniczne pod nr 794-401-721, mailowo recepcja@momentsdayspa.pl oraz osobiście w salonie MDS. Reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie 14 dni roboczych.
 12. Regulamin dostępny dla Klientów na stronie MDS oraz w salonie MDS.
 13. Promocje oraz rabaty w salonie MDS nie łączą się.
 14. W przypadku niestawienia się na umówioną godzinę oraz datę, bez odwołania wizyty z zachowaniem 48 godzin wyprzedzenia, wizyta będzie traktowana jako zrealizowana. Kwota/ bon/ nagroda zgodnie z zarezerwowaną usługą zostanie potrącona z karnetu/bonu/nagrody.
 15. Klient zobowiązany jest stawić się na zabieg minimum 5 minut przed planowaną godziną zabiegu. W przypadku spóźnienia, terapeuta ma prawo zakończyć zabieg w przewidzianym wcześniej czasie, a Klient zobowiązany jest do uiszczenia pełnej kwoty za zabieg. 
 16. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie salonu Moments Day Spa Daria Pawłowska, zobowiązane są do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz stosowania się do zaleceń personelu.
 17.  Regulamin Klubu Moments Day Spa obowiązuje od 1.10.2021 r. do odwołania.

Załącznik 1. Do regulaminu Klubu Moments

Nagrody dostępne do 31.03.2022 r.

 • masaż klasyczny pleców,
 • BOA, 
 • pomadka LIP BALM, 
 • peeling kawitacyjny, 
 • repair hand cream, 
 • 50 zł ( w bonie), 
 • kula do kąpieli
Close Menu
×

Koszyk