Golden woman. Beauty fashion model girl with golden skin, makeup, hair and jewellery on black background. Fashion art portrait

Masz dziś urodziny? To wszystkiego NAJPIĘKNIEJSZEGO!

Z okazji swoich urodzin możesz otrzymać rabat -20% na wybrany przez Ciebie zabieg.

Wystarczy, że w dniu Twoich urodzin skorzystasz z naszych usług, a my „wręczymy” Ci prezent w postaci zniżki.

Regulamin promocji urodzinowej

 1. Siedziba firmy Moments Day Spa Daria Pawłowska zwanym dalej „MDS” ze stroną internetową www.momentsdayspa.pl oraz siedzibą w Gdańsku, ul. Myśliwska 33/102, 80-283 Gdańsk czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00, soboty 9:00-15:00.
 2. Promocja urodzinowa jest promocją stałą i wynosi -20% w dniu urodzin na wybrany zabieg. 
 3. Aby skorzystać z promocji urodzinowej, należy posiadać wypełnioną kartę konsultacyjną z podaną datą urodzenia.
 4. Pracownik Moments Day Spa może poprosić o okazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia daty urodzin. Odmowa okazania dowodu tożsamości zawierającego datę urodzin wiąże się z odmową przyznania promocji urodzinowej. 
 5. Warunkiem do skorzystania z promocji jest przyjście na zabieg w dniu urodzin, z wcześniejszym umówieniem się na zabieg.
 6. W przypadku braku miejsc w dniu urodzin, możemy umówić wizytę +/- 2 dni robocze z wcześniejszą opłatą wizyty. 
 7. Salon MDS zachowuje prawo do odwołania wizyty oraz ustalenia z klientem nowej daty na wykonanie zabiegu. 
 8. W przypadku niestawienia się na umówioną godzinę oraz datę, bez odwołania wizyty z zachowaniem 48 godzin wyprzedzenia, wizyta będzie traktowana jako zrealizowana bez zwrotu kosztów. 
 9. Klient zobowiązany jest przed wykonaniem zabiegu poinformować pracownika MDS o chorobach, przyjmowanych lekach oraz suplementach diety, alergiach, zastawkach, ciąży, rozruszniku serca, protezach, pozostałych przeciwwskazaniach do zabiegu, wykonanych zabiegach domowych  lub w innym salonie. Klient ma obowiązek zastosowania zaleceń po zabiegowych zgodnych z instrukcją przekazaną przez terapeutę. MDS nie bierze odpowiedzialności za powikłania po zabiegu oraz brak efektów, jeżeli Klient nie stosował się do zaleceń po zabiegu oraz pielęgnacji domowej.
 10. Klient zobowiązany jest stawić się na zabieg minimum 5-10 minut przed planowaną godziną zabiegu. W przypadku spóźnienia, terapeuta ma prawo zakończyć zabieg w przewidzianym wcześniej czasie, a Klient zobowiązany jest do uiszczenia pełnej kwoty za zabieg. 
 11. Promocje oraz rabaty w salonie MDS nie łączą się.
 12. Wizyta z promocji urodzinowej może zostać opłacone wyłącznie gotówką, kartą bądź przelewem. Bony nie są formą zapłaty.
 13. Wszystkie osoby znajdujące się na terenie salonu Moments Day Spa Daria Pawłowska, zobowiązane są do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz stosowania się do zaleceń personelu.
 14. Regulamin Promocji Urodzinowej Moments Day Spa obowiązuje od 1.10.2021 r. do odwołania.
Close Menu
×

Koszyk